PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 PROVIEW

בדיקת אינצלטציה

בדיקת אינסטלציה

אין אחד אשר אינו מעוניין לשמור על רכושו ולתחזק אותו באופן הולם. זו הסיבה כי לפני רכישת נכס, אנשים מזמינים בדיקת אינסטלציה ובדיקות נוספות של תשתיות המבנה על מנת שלא ירכשו חתול בשק. כאשר קיים ליקוי בצנרת אם בבית חדש או אם בבית ישן יותר הנזקים הם אדירים. ניתן יהיה לבצע בדיקת אינסטלציה באמצעות מכשור תרמי משוכלל ומתקדם אשר באמצעותו ניתן יהיה לבדוק בעיות בתשתיות המים והביוב. כשאר הצנרת אינה מחוברת באופן מקצועי התקלות לא תאחרנה להגיע. למשל בלאי מואץ בשל חלודה וקורוזיה מוגברת של הצנרת עשויה לגרום לנזילות שחודרות בקירות אך כאשר הן מתגלות הנזק כבר החל. היום כבר אין צורך לדחות את הבעיה ולכן הזמינו עוד היום בדיקת אינסטלציה אשר תוכל לתת לכם תמונת מצב לגבי מערכת המים ותשתית הביוב.

 

בדיקת אינסטלציה מתבצעת באמצעות מערכת של מצלמות הפועלות על אינפרה אדום. הבדיקות מתבצעות באופן מהיר וממוקד והתיקון יתבצע כמעט ללא הרס על מנת לא לגרום להוצאות מיותרות פסולת רבה של בנין ועוד. ישנן שיטות מתקדמות של בדיקת אינסטלציה כאשר לצוות חברת האינסטלציה עומד ציוד משוכלל מסוגים שונים הכולל גם מצלמות בעלות סיבים אופטיים ארוכים כשאר מצלמות אלה ה קטנות וניתן להחדירן לצנרת הביוב כאשר המצלמה מחוברת למחשב הנייד. תמונת המצב ברורה מאוד דרך המסך. ישנן מצלמות משוכללות וציוד תרמי אשר מוציא דו"ח מדויק על התקלות ואז ניתן למצוא בקלות את דרכי התיקון של התקלות שמתגלות בתשתיות המים והביוב.

אחת הבדיקות החשובות ביותר בכל דירה ובכל בית

אחת הבדיקות החשובות ביותר שעשויות להגן על הבית או הדירה שלכם הינה ללא ספק בדיקת אינסטלציה. הבדיקה הזאת מיועדת לא רק לאלה שרוכשים נכס מיד ראשונה או שנייה כי אם למנוע תרופה למכה. תוכלו לחסוך הרבה כסף מנזק שייגרם מאוחר יותר ולכן היתרון בביצוע בדיקת אינסטלציה באמצעות מכשור משוכלל של חברת האינסטלציה יוכל למצוא תקלות שמתחילות או כאלה שקיימות וכן כשלים בצנרת או בחיבורי הצנרת. תוכלו למנוע גם נזקים בריאותיים לבני הבית ולכם בשל ועבש וריחות לא נעימים המגיעים בעקבותיו.. בדיקה זו אף מונעת הרס בעת התיקון והמשמעות היא מינימום נזק והוצאות.. נזילות מיד היו תופעה מתסכלת. כאשר קיימת אינסטלציה תקינה איכות החיים שלנו תהיה טובה יותר.

 

אפילו אם רכשתם בית חדש אין זה אומר כי אין בו בעיות בתשתיות האינסטלציה. המים הורסים מבנים שלמים כאשר הם מחלחלים לעומק ועשויים אף להגיע עד ליסודות. גם אם אתם מעוניינים לדעת מה מצב התשתיות של המים והביוב במבנה זה הזמן להזמין בדיקת אינסטלציה כך שתוכלו להבין מה המצב של המבנה ואם יש לתקן חיבור או בעיה שנמצאה בבדיקה ניתן יהיה לתקן אותה מיד.  אם מדובר על רכישת נכס מכל סוג, יש לבצע בדיקת אינסטלציה לפני הרכישה. הבדיקה כוללת כשלים בצנרת קווי מים חמים וקרים מערכת של מי השפכים מערכת ביוב ותיעול ועמידה בתקן של לחץ והספק מים. בדיקת אינסטלציה מקצועית תקיף את כל המערכות ואתם תקבלו תוצאות כתובות כך שאם יש לתקן או אם אתם מעוניינים להראות לקבלן כאשר עדיין יש לכם אחריות קבלן זה הזמן לבצע בדיקת אינסטלציה מקצועית ומקיפה.

מה בדיקת אינסטלציה כוללת?

בדיקת אינסטלציה כוללת: תקינות הצנרת בכל הבית איתור של רטיבות סמויה בקירות וברצפות שניסו להסתיר באמצעות צבע אן ריצוף חדש דליפות בצינורות ובברזים בדיקת צינורות הביוב בבית ובאזור הקרוב לו אינדיקציה לתקינות מערכת האינסטלציה כולה וכן הצפי להחלפת הצנרת בעתיד הערכת איכות צנרת המים החמים  והקרים בבית ובצנרת הביוב. בסיום בדיקת אינסטלציה מקצועית הלקוח יקבל דו"ח מפורט לגבי כל התקלות אשר נמצאו בדיקה בבית או בעסק כאשר דו"ח זה יכלול צילומי צנרת באמצעות מצלמה תרמית אשר יכלול כל מיקום של תקלה בצורה הכי מדויקת. החשיבות של בדיקת אינסטלציה מהווה יתרון רב גם בחיסכון במים. בדיקה זו תמנע מכם כאבי ראש מיותרים בעתיד וכמובן הוצאות גבוהות במיוחד כתוצאה מהזנחה ואי איתור התקלה בזמן הנכון באמצעות בדיקת אינסטלציה פשוטה . בדיקה זו הינה הכרחית לכל מי שיש נכס בבעלותו. הבדיקה אף בודקת לחץ מים באזורי השונים בכל הבית. יש לבצע בדיקת אינסטלציה תקופתית שהיא כמובן תמנע מליקויים חמורים שיפגעו מאוחר יותר במבנה עצמו.

 

אין חמור יותר מבעיות של רטיבות בנכס

רטיבות בדירה או בבית הינה תופעה כל כך נפוצה ומוכרת בקרב כל חברות האינסטלציה והאינסטלטורים הפרטיים וזו הבעיה החמורה ביותר בתחום תשתיות המים והביוב. הסטייק בארץ מראה כי מעל ל-48% מהבתים המשותפים וכן מעל ל-32% מהבתים היוקרתיים סובלים מתופעה זו. בעיות של רטיבות במהנים הינן מגוונות זה יכול להתחיל בסימנים של כתמים על הקירות ועד לעובש והתפוררות שלש הקירות ובסופו של דבר זה יכול להגיע למצב מסוכן של פגיעה ביסודות המבנה. כאמור בעיית רטיבות הינה בעיה ויזואלית מהבחינה האסתטית בעיה בריאותית ובעיה שיכולה לגרום לסכנות של ממש. חברת אינסטלציה תמליץ לכולם על בדיקת אינסטלציה תקופתית אחת לשנה-שנתיים כך שתוכלו לקבל תמונת מצב ברורה ולתקן ליקויים סמויים בזמן.

 

הבנייה בארץ אינה מי יודע מה מקצועית היות והקבלנים חוסכים ככל הניתן בהוצאות על הבנייה מה שגורם גם לצנרת המים והביוב להיות רגישות והתקלות לא יאחרו לבוא. במחיר של כמה מאות שקלים תחסכו אלפי שקלים כאשר בדיקת אינסטלציה תגלה ליקויים שנוצרו לא מזמן ויש לתקן לפני שיחמירו וההוצאות יהיו כפולות ומכופלות. באמצעות זיהוי התקלה יגיע הפתרון המקצועי של הפסקת הנזילה או החלפת צנרת סדוקה א כזו שהזמן כבר נתן בה את אותותיו ועדיף להחליפם שעה אחת קודם. לפעמים מגלים סתימה שגורמת לצפות וניתן לפתור אותה בקלות או שישנה בעיה של לחץ מים בשל צינור סדוק שבאזורים מסוימים המים אינם זורמים בחוזקה. מצלמה תרמית וציוד תרמי נוסף המתאים לגילוי נזילות במערכת הביוב.

למצוא בעיות עתידיות וסיקור מצב הצנרת באמצעות בדיקת אינסטלציה

היתרונות הרבים של בדיקת אינסטלציה מקנים לאנשים לשמור על רכושם באמצעות אמצעים טכנולוגיים שבתוך זמן קצר ניתן לצלם את קירות הבית בשיטת אינפרה אדום שעל פי שיטה זו ניתן לראות היטב ולזהות בעיות בצנרת. קיים ציוד משוכלל גם לצנרת שקשה לצלם באמצעות מצלמה תרמית אשר יכולה לצלם רק עד 3 ס"מ עובי, אך מה קורה כאשר הצנרת נמצאת תחת  בטון עבה כגון צנרת הדלוחין והמים? לכך קיים ציוד מיוחד אם באמצעות מערכת גז חנקן אשר יכולה לבדוק היכן הדליפה או מערכת אקוסטית שבאמצעותה ניתן יהיה לשמוע מהיכן ובאיזה אזור בדיוק פרצו המים.

 

גם מצלמה רובוטית הינה פתרון יעיל ומתקדם בבדיקה של צנרת מים סדוקה או שורשים שחדרו למערכת הביוב וגרמו לפיצוץ או סתימה. המצלמה סורקת את התשתית וניתן יהיה למצוא את התקלות להחליף את הצנרת הפגומה ותוכלו לחזור לשגרת חיים תקינה. מערכת של תשתיות מים וביוב תקינים גורמת לנו לאיכות חיים היות והבית או העסק פשוט ישתתקו אם המערכות הללו לא תהיינה תקינות ולכן בדיקת אינסטלציה תקופתית יכולה לפתור בעיות עכשוויות או בעיות בעתיד שיעלו לנו  כסף רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד

מילון מושגים (לא מוכן)

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com