PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 איתור נזילות | צילום קווי ביוב | צילום תרמי | צילום רובוטי- PROVIEW

תיקון נזילות

תיקון נזילות

כאשר אנו חושבים על בעיות שיכולות לצוץ במערכת האינסטלציה שלנו, זה הנושא שאנו לא בדיוק שמים לו לב. הבעיה היא שמערכת זו טמונה בקיר או תחת הרצפה ובגלל שאין אנו רואים אותה, אנו לא בדיוק נותנים עליה את הדעת. הבעיה היא שיש לבצע תיקון נזילות בגלל שהבחנו בסימני רטיבות על הקירות, הפאנלים ליד הרצפות ועוד.נזילות בצנרת מים מהווה את הבעיות החמורות ביותר למבנה. גם נזקים בתקרה, תחת הרצפות ואפילו ליסודות המבנה יכולים להיגרם עקב נזילות אלה. לפעמים קשה לאתר את מקור הנזילה, במיוחד אם היא מגיעה מכמה מוקדים. אין מנוס מלהזמין חברת אינסטלציה מקצועית אשר עוסקת שנים רבות בתחום תיקון נזילות. לחברת האינסטלציה, יש מכשור משוכלל ביותר, אשר יכול לזהות באופן מדויק את נזילות המים ומשם תיקון נזילות יהיה ממוקד ויעיל.

 

תהליך ראשון הוא כמובן איתור הנזילה ולאחר מכן, כאשר מקבלים תוצאות באמצעות מצלמה תרמית, ניתן יהיה לבצע תיקון נזילות. כאשר חושדים כי יש לבצע תיקון נזילות, גם אם הן לא נראות לעין, בגלל חשבון מים גבוה, יש להזמין בהקדם חברה העוסקת גם בתחומים של איתור נזילות וכן, תיקון נזילות. יש לציין כי בימי החורף נזילות יכולות להטעות, היות ולא בטוח כי הנזילה היא מהצנרת, כי אם מהגג או בגלל מרזב סתום, אי איטום נכון של הקירות או סדקים בקיר שנוצרו עם השנים ועוד. כל בדיקה תיתן את התוצאות הטובות ביותר במידה ומדובר באיטום מחדש, חברת האינסטלציה, תשלח אתכם לחברת איטום מקצועית שתבצע את האיטום. אם  מדובר בצנרת פגומה, המומחיות של חברות אינסטלציה כשאר עבודה זו היא נפוצה  היא כאשר מדובר על תיקון נזילות.

 

טיפול ממוקד בנזילות מים

באמצעות הציוד המשוכלל של חברת אינסטלציה, ניתן יהיה למצוא בדיוק את מוקד הנזילה ולבצע תיקון נזילות מים. כאשר מזניחים הבעיה רק מחמירה, היות ואם מדובר בצנרת מים ישנה, ייתכן כי יש כמה נזילות ולכן, תיקון נזילות במקרה זה, יהיה מורכב יותר. המכשור המשוכלל חוסך כסף והרבה זמן. אמנם יש לשבור את הקיר או המרצפות, כאשר הנזילה שהתגלתה היא מאזורים אלה, אך הנזק יהיה מינימאלי. יש להבין מה גרם לבעיה של נזילת מים ואם האינסטלטור ימצא כי הבעיה היא בגלל צנרת העשויה ברזל, יש צורך להחליפה. בתהליך של איתור נזילות יש לעבוד במהרה. מצלמות תרמיות, מקצרות את הבדיקה והדיוק באיתור הנזילה הוא רב. לפני התחלת העבודה של  תיקון נזילות, יש להוריד את לחץ המים, בכדי למנוע הצפה. יש לשים לב כי אין חלקים בולטים וחדים בצנרת שצוות האינסטלציה ייפצע מהם. אסור לפתוח מים לפני שמחזקים את החיבורים של צנרת המים בשעת תיקון נזילות.

 

יש להרחיק מכשירי חשמל מאזור תיקון נזילות על מנת שלא יהיה קצר או התחשמלות חלילה של בעל המקצוע. שימו לב שלא ייכנס חול למערכת ויסתום אותה במיוחד אם מדובר על תיקון נזילות בצנרת מים חיצונית. ישנן נזילות שנראות לעין וניתן יהיה לפתור אותן בקלות באמצעות איטום או חיזוק של האזור הסדוק שממנו ישנה דליפת מים. נזילות מים יכולים להיגרם בבתים,דירות, עסקים, חברות ומפעלים אך גם בבריכות שחייה. היום ישנה פריצת דרך בכל נושא של תיקון נזילות.  בשיטות החדשות של איתור וכן תיקון נזילות מים. שיטה חדישה היא תיקון נזילות ללא מגע יד אדם ישנה מערכת אשר מתקנת את נזילות המים. יש לציין כי מחיר של תיקון נזילות אינו סופי, היות ורק לאחר הבדיקה ניתן יהיה לדעת מה התקלה ולנקוב במחיר.

 

יש לכם ביטוח מבנה? ההוצאות תהיינה פחותות בתיקון נזילות מים

אם מדובר בהחלפת צנרת מים, זוהי הוצאה לא מבוטלת. אם יש לכם ביטוח מבנה, תוכלו להפעיל אותו וחברת הביטוח תחייב אתכם בהשתתפות עצמית בחלק מהסכום הכולל.  אם מדובר בנזילה סמויה וחשבון מים מנופח, יש להזמין חברת אינסטלציה אשר תיתן לכם מסמך שאגן יש נזילת מים חברת המים תפחית את החיוב אם אכן יתברר כי הייתה נזילת מים. יש לתת גם את האישור של תיקון נזילות מים לחברת המים. ראשית, יש למלא טופס מיוחד על מנת שיפחיתו לכם את חוב המים. היתרון של מכשור טכנולוגי חדיש שניתן לאתר נזילות ולבצע תיקון נזילות ממוקד. ניתן לבדוק אם הנזילה היא בברזים או בצנרת המים. תיקון נזילות, היא עבודה שניתן למצוא בכל מיני רמות שהן עשויות להיות שונות. ניתן לתקן נזילה באופן ישן מה שלא עושים היום או בשיטה משוכללת שהיא יעילה יותר. ממש כמו בעזרים של רופאים לטיפול פחות פולשני בבני אדם, כך גם לגבי איתור וגם תיקון נזילות. ישנה בעיה גם של נזילות מים קרים או חמים שיש לטפל בה בהתייחסות מסוימת. ניתן יהיה לבצע תיקון נזילות באמצעות שליפת הצנרת באמצעות שרוול ותיקון נזילות באמצעות החלפת צנרת מים חדשה.

 

לפעמים סתימה קשה בצנרת, עשויה לגרום לנזילה לכן לא כל תיקון נזילות דומה. יש להזמין חברת אינסטלציה שמתמחה בכל הקשור אל תיקון נזילות. שימו לב כי חברת האינסטלציה משתמשת עם חלפים מקוריים ואיכותיים של חלקי צנרת ומחברים. על מנת לבצע תיקון נזילות, יש לבצע שבירה קטנה בקיר. ניתן יהיה להחליף את הצינור הפגום ולתקן באופן ממוקד את החלק הקטן שנשבר בקיר למטרת תיקון נזילות או החלפת צנרת. ישנן לפעמים סתימות קשות.פתיחת סתימה קשה יכולה להעמיס על קו המים ולגרום לסדקים בצנרת המים. לחברות אינסטלציה יש ציוד טכנולוגי מתקדם גם לביצוע פתיחת סתימות בצנרת. נזילות מים ממושכות, יכולים לגרום לנזקים משמעותיים ולכן, גילוי מהיר של נזילות יכול למנוע נזקים חמורים יותר.

 

מניעת נזק בקירות באמצעות מכשור חדשני לאיתור ותיקון נזילות

בגלל שלא בכל פעם, ניתן לשבור את הקירות על מנת לאתר נזילות. חכן ומצאו טכנולוגיות חדישות אשר מאפשרות תיקון נזילות ללא הרס מאסיבי של קירות הבית או הרצפות. מצלמות תרמיות מודדות את הפרשי הטמפרטורות ביו האזורים השונים. גם שימוש בגז שהוא ידידותי לסביבה ניתן יהיה לגלות נזילת מים. באופן זה, אורח חייהם של בני הבית לא נפגע, ך שכל מהלך תיקון נזילות, נעשה באופן ממוקד וקצר וכן החזרת הקיר או הרצפות לקדמותן.  כאשר ישנה תחושה של לחץ מים נמוך, זה גם סימן שקיימת נזילת מים. גם במקרה זה, יש להזמין חברת אינסטלציה מומלצת. החברה תבדוק באמצעות המכשור המשוכלל שלה אם קיימת נזילה וכאשר היא תמצא אותה, היא תבצע באופן מידי תיקון נזילות. 

 

יש לציין, כי במוסדות או מפעלים, כאשר יש לבצע תיקון  נזילות, משתמשים במכשור מתקדם ומאסיבי יותר. לפעמים יש לבצע דו"ח מקיף גם לגבי הזמנת חברת אינסטלציה יש לדעת אם החברה מתמחה במבנים פרטיים או בתיקון נזילות של מבנים, מוסדות ומפעלים, היות והתיקון והאיתור יהיו שונים. יש לקבל הצעת מחיר של כמה חברות אינסטלציה, לקבל עליהן כמה שיותר מידע ולהשוות את המחירים. רק אז תוכלו לדעת מי מהחברות תהיה המתאימה ביותר לצרכיכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com