PROVIEW Leaks detection

Call now: 053-223-2014

 PROVIEW

שרברב

שרברב הוא רופא הצנרת הביתית שלכם

 

במידה וצינור המים שלכם התפוצץ והבית הוצף במים, הנזק עשוי להיות רב, כגון רהיטים שניזוקו ותצטרכו להשליכם לפח ולנות חדשים תחתם. לבטח במקרה כזה, מיד תזמינו שרברב, אשר יגיע מיד בשל הדחיפות ויפתור את הבעיה והבית יוכל לחזור לחיי השגרה כאשר מזמינים אינסטלטור שהוא בעל מקצוע, אשר מתמחה בכל הקשור למערכת המים והביוב, הוא אף מתקן דודים וכן מחליף כלים סניטריים בעת הצורך, מתקן את הניאגרה של השירותים ועוד.  לעיתים יש להחליף תשתיות חדשות של מים וביוב ולכן, יש לפנות רק לבעל מקצוע וותיק או לחברת אינסטלציה, אשר מעסיקה צוותים מקצועיים ומשתמשת במכשירים משוכללים ועדכניים לגילוי ותיקון נזילות.

 

ישנן סיטואציות מאוד לא נעימות שהן מהוות מפגע בריאותי חמור, כמו למשל שהביוב עולה על גדותיו ומפזר זוהמה, ריחות נוראיים וחיידקים לכל עבר. זהו מקרה דחוף שיש להזעיק שרברב שיש לו ציוד משוכלל כגון ביובית ומצלמה רובוטית אשר מגלה בתוך הביוב עצמו את מקור הבעיה. כאשר קורה מקרה כזה, הבית הופך למשותק, לא ניתן לשטוף כלים, להתקלח לבשל וכדומה. זו הבעיה בזמן הצפה אם של מערכת המים או אם של מערכת הביוב ויש להשיג מיד איש מקצוע המומחה שנים באינסטלציה.

 

שרברב 24 שעות בשבתות וכן בשבתות בחגים

אתם מכירים לבטח את חוקי מרפי… כל הצרות מגיעות דווקא בשעות הכי לא צפויות כמו באישון לילה, בערב שבת א בערב חד. זו הסיבה, כי יש למצוא שרברב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, מה שיקנה לכם את הביטחון והשקט הנפשי שניתן תמיד להזמין את בעל המקצוע בכל שעה שלא תהיה, כאשר המצב אינו סובל דיחוי. לרוב, כאשר תתקשרו לבעל מקצוע, תצטרכו להסביר לו בטלפון מה הבעיה, היות ומדובר בתעריף לילה שהוא כפול ומכופל ולכן, אם מדובר באיש מקצוע אמין, הוא ייעץ לכם, אם מומלץ לחכות לבוקר או שבאמת המצב אינו סובל דיחוי והוא כבר יהיה בדרך אליכם..

 

אם אתם חושדים כי קיימת נזילה ב צנרת ביתכם, יש לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר ולחפש באתרי השוואות מחירים, אם המחיר שקיבלתם כהצעת מחיר אינו מופרז. יש לשים לב להכשרתו של שרברב אשר הזמנתם אליכם וכן אם סגרתם על מחיר ועבודה, יש לבקש קבלה, היות והקבלה מהווה אחריות על התיקון. יש לשים לב, כי מחיר התיקון עשוי גם לא להיות סופי, היות ולפעמים בעל המקצוע אשר מומחה באינסטלציה, עוד נזילות או עוד חלקים חדשים שיש להחליף, מה שישנה את המחיר.

 

בקשו המלצות לגבי שרברב

ישנם אנשים שעוברים דירה לעיר אחרת והדבר הראשון שהם יחפשו, יהיה כמובן בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים כמו שרברב או חשמלאי שהם בעלי המקצוע החיוניים ביותר. ראשית בקשו המלצות משכנים או אנשים שאתם מכירים, היות והניסיון של האחר בקבלת שירות, כאשר הוא היה שבע רצון ממנו, מהווה עבורכם את האינדיקציה הנכונה ביותר בבחירת בעל מקצוע אמין. שימו לב כי האינסטלטור שתזמינו יהיה מאזור מגוריכם, היות ואם מדובר בשרברב אשר מגיע מעיר אחרת, תצטרכו לשלם יותר על הנסיעה שלו וכן, אם מדובר במקרה חירום הוא לא יגיע מספיק מהר.

 

יש לשים קריטריונים נכונים למטרת בחירת שרברב, היות ולמשל עמידה בזמנים, זה חשוב, במיוחד כאשר מדובר על פיצוץ בצנרת או בעיה בביוב העולה על גדותיו. ישנם מקרים מורכבים כגון סתימה, פרץ מים שעשוי לסכן רכוש ואף לגרום לסכנת חיים כגון קצר חשמלי. שימו לב לא לקחת סתם איזה הנדי מן, שיש לו קצת ידע מכאן או בתיקונים זניחים, כי אם הידע של האינסטלטור, אשר עבר הכשרה מקצועית וניסיון רב שנים בתחום, הוא זה שמהווה את הפרמטר החשוב ביותר בבחירה הנכונה.

 

אל תנסו לתקן בכוחות עצמכם בעיית אינסטלציה או ביוב

כאשר אתם רואים בעיית אינסטלציה או ביוב, כאשר היא נראית חכם "בעיה זניחה" אל תנסו לפתור אותה בכוחות עצמכם, למרות שאולי יש לכם ידיים טובות אבל ההבדל בין בעל מקצוע כמו שרברב לבין אנשים חובבים הינו של שמים וארץ. קרו כבר מקרים שאנשים ניסו לתקן בעצמם בעיה שלא נראתה כמורכבת והנזק שנגרם לצנרת המים או לביוב היה כפול ומכופל ולכן, מומלץ פשוט לא לעשות כלום, כי אם לגשת לטלפון ולהזמין את המומחה באינסטלציה שלשם כך הוא הוכשר.

 

האבחון למשל של נזילת מים, עשוי להיות מכל מיני סיבות, אם צנרת שנסדקה ויש להחליף צינור מים אחד או יותר, ועד לבעיה של  איטום נכון בגג, דוד שדולף ועוד. תפקידו של שרברב, הוא לגלות באמצעות מכשור מיוחד ומשוכלל את הנזילה וכן, על פי הניסיון העשיר המקצועי שלו את הבעיה ואז לפתור אותה באמצעות תיקון מדויק ומקצועי. אחת מן המשימות החשובות בתחום האינסטלציה, הינה פתיחת סתימות. לא אחת, מושלכים ניירות טואלט, מגבונים, מקלוני אוזניים לאזלה, מה שגורם בסופו של דבר לנזק רב. תחילה, כל בעל מקצוע בתחום האינסטלציה, ייעץ לכם לא להשליך אשפה לשירותים, על מנת שלא תצטרכו בכל פעם לקרוא לאינסטלטור, בכדי שיפתח עבורכם סתימות. למרות שישנם כלים שניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין, ההמלצה של בעלי מקצוע בתחום השרברבות {אינסטלציה} היא פשוט להתקשר ולבל הצעת מחיר וכן, להשאיר את העבודה הספציפית הזאת בידיים של המומחים בדבר.

 

הסימנים שמראים כי יש לכם נזילה ויש לפתור אותה בהקדם

 

ישנם סימנים מובהקים, אשר מראים כי קיימת נזילה בביתכם. הראשונה בהם, הינה חשבון חשמל נפוח. הבדיקה יכולה להיות פשוטה, אם תסגרו את כל הברזים ותיגשו לשעון המים. במידה והוא אינו מסתובב, אין נזילה, אך אם הוא ממשיך להסתובב, יש להזמין שרברב.. השרברב מגיע אליכם עם ציוד מיוחד כגון מצלמה תרמית, אשר יכולה לצלם מבעד לקירות ולבדוק, אם אכן קיימת נזילה. מצלמה זו, גורמת למזעור נזקים כגון חציבה גדולה בקירות. כאשר מתגלה המיקום המדויק באמצעות הציוד המשוכלל, החציבה תהיה מזערית וכך תחסכו כסף ותתקנו באופן מדויק את הנזילה.

 

ישנם מקרים שבהם לבטח אין מנוס, מאשר לקרוא לאינסטלטור מומחה. למשל כאשר אנו מבחינים בריקבון בקירות, בכתמים על הקירות. יש כאלה ששומרים על ניקיון מופתי, אך בכל זאת, הכתמים הכהים מהקירות לא ירדו וכן הריח והריקבון. הסיבה היא נזילה בצינורות הנמצאים בתוך הקיר. רק שרברב שיש לו ציוד משוכלל כגון מצלמה תרמית, יוכל לפתור את הבעיה כאשר יאבחן את המיקום המדויק של הנזילה ואז יחליף את הצינור הפגום. גם סתימות קלות באמבטיה, ניתן לפתוח, במידה ותנקו היטב את פתח הניקוז של המים. במידה והשלכתם ניירות וחפצים שונים לשירותים, זה רק עניין של זמן קצר עד שבסתימה תגיע. על מנת למנוע סתימות והוצאות כספיות מיותרות. הישמעו להוראותיו של בעל המקצוע והימנעו מלהשליך שום חפץ או נייר לאסלה ולנקות את פתח הניקוז של הכיור והמקלחת או של האמבטיה.

 

גם כאשר דוד החשמל או השמש אינו מחמם, יש לקרוא לבעל מקצוע שהוא שרברב, על מנת שיחליף תרמוסטט וכן, במידה וישנה נזילה רק מי שמומחה בתחום האינסטלציה יוכל להחליף. יש למצוא אינסטלטור מומחה ומומלץ ואם אתם שבעי רצון ממנו, מן הסתם הוא ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד

מילון מושגים (לא מוכן)

פרטי התקשרות

טלפון:
053-223-2014

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com