PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 איתור נזילות | צילום קווי ביוב | צילום תרמי | צילום רובוטי- PROVIEW

צילום צנרת

צילום צנרת

כאשר הייתה בעיה במערכת הביוב לפני שנים רבות, היו האינסטלטורים נכנסים פיזית אל מערכת הביוב על מנת לאתר את הבעיה. היום גם תחום האינסטלציה רק צועד קדימה כאשר היא משתמשת בכלים משוכללים. היום פתיחת סתימות נעשית באמצעות ביובית. לפני כל פעולה חברת האינסטלציה משתמשת בצילום רובוטי כאשר מחדירים מצלמה קטנה בעלת סיבים אופטיים ארוכים לתוך צנרת הביוב על מנת לבדוק כי אין סדק בצנרת או שורשים שחדרו ומונעים ממי הביוב לזרום. מערכת הביוב הינה כזאת שעשויה לגרום להרבה בעיות ולכן יש לבצע צילום צנרת על מנת להבין מהיכן הבעיה ואז ניתן יהיה לטפל בה בהקדם.

מערכות כגון תשתית הביוב אנו דוחים היות ותשתיות נמצאות תחת האדמה ולכן אנו לא רואים או בדיוק יודעים מה קורה שם. ישנם אנשים מסוג אחר אשר יודעים לשמור על תשתיות הביוב שלהם ולכן הם מבצעים בכל שנה-שנתיים צילום צנרת ביוב על מנת לדעת א קיימת תקלה או שיש תקלה בדרך בגלל צנרת שכבר ישנה או יש בה סדקים. פעולה זו רק תגרום לכן לשלם פחות הוצאות על תיקון של צנרת ביוב. ישנן מצלמות בגדלים שונים אשר חודרות לצנרות בביוב על מנת להצליח לצלם היטב את המערכת מבפנים כאשר המצלמה הרובוטית מחוברת למחשב נייד של אחד מאנשי הצוות אשר עוקב אחר המצלמה ויכול לזהות מה התקלה.

זיהוי תקלה בצנרת באמצעות צילום איכותי וברור

זה בדיוק המטרה של צילום צנרת. היום מצלמות רובוטיות אשר מבצעות צילום צנרת מנפיקות דו"ח מדויק אשר מראה את התקלה כך שניתן יהיה לדעת כיצד לתקן אותה. למשל במידה וקיימת הצפה בבית חברת אינסטלציה מבינה מיד שמדובר בסתימה של מערכת הביוב.  כל צילום צנרת ביוב, מתחיל עם תכנון נכון מראש. יש לבחון ולהכיר את מערכת הביוב והצוות אמור להציג אבחון מדויק ופתרון הולם לתקלה. צילום צנרת מתבצע ע"י כלים טכנולוגיים משוכללים אשר מונעים מהרס בזמן התיקון היות ואם התקלה אובחנה במדויק באמצעות צילום צנרת המיקום של התיקון יהיה מדויק ואין צורך בהרס רב של שבילים או בטון על מנת לתקן את הבעיה.

 

הבעיה בתקלות בצנרת הביוב היא הנזק התברואתי ונזק של הצפה בית אשר גורמת נזק לרכוש וכן לרצפות ולמבנה עצמו. כל הפעולה של צילום צנרת מתועדת באמצעו ווידאו. היתרון של מצלמות רובוטיות הוא שהן אף מכרסמות שורשי ביוב ברגע שהן מזהות אותם. צוות האינסטלציה פשוט יטפל בבעיה באופן מידי. כולנו יודעים כמה קשה לתפקד בבית שיש בו בעיה של הצפה א בעיית ביוב ולכן, הבית פשוט משותק ולא ניתן לתפקד בו עד לסיום התיקון של מערכת הביוב. זו הסיבה כי עלינו להיות תמיד עם האצבע על הדופק בכדי שנוכל למצוא בזמן תקלות שעשויות רק להחמיר אם לא נשים לב. צילום צנרת חוסך לנו זמן וכסף ולכן שימוש עם מכשור משוכלל יוכל לפתור את הבעיה.

אילו בעיות מוכרות מתגלות בעת צילום צנרת?

למשל כאשר התקנת קווי הביוב אינה תקינה צצות בעיות ותקלות שונות. דבר זה ניתן לבדוק באופן מדויק ע"י צילום צנרת.. הבעיה היא במצב מעין זה הינה שלמערכת הביוב קשה יהיה לנקז את המים ואז אין מנוס כי אם להחליף את קווי הביוב ולהתקין אותם באופן תקין ונכון עוד בעיה נפוצה היא חלקי אבנים או מלט וכן ברזלים שחדרו למערכת הביוב. בעיה זו ניתנת לפתרון באמצעות ביובית. גם סדקים בצנרת הביוב יכולים לגרום לאדמה לחדור בצנרת מה שמקשה גם על ניקוז תקין של המים. סתימות אלה קשה לאתר וקשה לטפל בהן לכן צילום צנרת יכול לזרז את זיהוי התקלה וניתן יהיה לטפל בתקלה זו במהרה.

 

גם שומן ממזון או ממוצרים תעשייתיים אם מדובר על מפעלים משל גורמים לסתימות ובעיות קשות במערכת הביוב.. ישנן הצפות ביוב בתוך האדמה מה שבא לביטוי בכתם של רטיבות על פני האדמה ובריח חריף אשר מתפשט באזור. באמצעות צילום צנרת ביוב ניתן יהיה לחדור לתוך המערכת ולטפל בבעיה. לעיתים הפיצוץ בצנרת מתרחש בתוך קירות הבית ואינסטלטור אשר מצויד בכל המכשור המשוכלל של צילום צנרת מראה כי הוא מקצועי. אינסטלטור מקצועי מכיר היטב את מערכת הביוב וציוד כגון צילום צנרת רק יכול לסייע לו בפתרון הבעיה בקלות. גם איתור נזילות באמצעות צילום צנרת מסייע בתיקון ללא הרס אין צורך בשבירה רבה של קירות או רפות. מכשיר זה של צילום צנרת באמצעות טכנולוגיית אינפרה אדום  מגלה את הצנרת הפגומה תוך זמן די קצר. צילום צנרת יעיל גם בתביעות בביהמ"ש מול קבלנים שיש לתבוע על אחריות קבלן. זמן האחריות הינו 7 שנים על פי חוק ואם במסגרת תקופה זו ישנה בעיה חמורה, ניתן לצלם את הצנרת ובאמצעות צילום צנרת וסרטוני ווידאו ויחד עם דו"ח שהמצלמה מנפיקה ניתן להגיע עם ראיות אלה בביהמ"ש.

תמיד יש לזכור  – מכשירים רבים בבית מחוברים לתשתיות המים והביוב

זו הסיבה בדיוק שיש לשים להב למערכת המים והביוב ולבדוק אותה בכל תקופה של שנה או שנתיים באמצעות צילום צנרת. השבתה של מכשירים ביתים עשויה לגרום לנו לאי נעימות ולבטח לאי נוחות.צילום מערכת ביוב יכול להישמע מעט מוזר אבל מערכת זו, בנויה צינורות על צינורות ואפילו שמדובר על קוטר גדול של צנרת בכל זאת הם יכולים להיסתם. מצלמות רובוטיות אשר נראות כאילו זה עתה הגיעו מהעתיד מצלמות בזווית של 360 מעלות כל זווית במערכת הביוב מה שנותן תמונה ברורה לחברת האינסטלציה. ניתן למצוא מצלמות שונות המתאימים למטרת צילום צנרת במערכת הביוב. המצלמות הן שונות והכוונה היא לצילום של מערכת הביוב ולצילום קירות פנים הבית  מעבר למצלמות רובוטיות ישנן מצלמות נוספות כגון מצלמות צינור ארוכות ומצלמות סיב אופטי, כאשר אלנה מכילות אמצעי הארה אך הן פחות מתקדמות ממצלמה רובוט אבל יחד עם זאת הן קלות לשימוש ומגיעות לעומק יותר קצר.

 

גם הוותק והמקצועיות של חברת האינסטלציה חשובים מאין כמותם. יש לבחור בחברה המתמחה עם איתור תקלות בתשתיות המים והביוב באמצעות צילום צנרת כשאר לחברה ציוד ומכשור  משוכלל. החוכמה היא באיתור המדויק ואז ניתן יהיה לתקן בקלות את הבעיות במערכות האינסטלציה. לגבי המחיר של צילום צנרת ותיקונה ישנם כמה פרמטרים שיש לזכור. המחיר יהיה כלול גם את שירותי הביובית זמן העבודה של הצוות ומחיר עצמו של צילום צנרת. סקר שוק מעמיק יכול לתת לכם את האינדיקציה הנכונה של מחיר סביר של צילום צנרת ותיקונה.  כבר בשיחה הראשונה בטלפון תבינו עם מי יש לכם עסק וכן אם יש לכם המלצות שקיבלתם ממכרים או חברים זה הדרך הטובה ביותר לבחור חברה שתהיו  בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות. יש לשים לב  שתקבלו אחריות על עבודת התיקון עם צילום צנרת.

 

אל תחכו לרגע האחרון – הזמינו חברת אינסטלציה המחזיקה בציוד צילום צנרת

זה החוכמה על מנת להימנע מחוסר נוחות ונעימות אם בבית או אם בעסק, כאשר אתם חושדים בבעיה כגון נזילה אם מהביוב או אם מתשתית המים. תגובה מהירה רק תחסוך לכם כסף רב וכן בחירה נכונה  של חברת אינסטלציה תגרום לתיקון מקצועי ומושלם ולכם שקט של שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com