PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 איתור נזילות | צילום קווי ביוב | צילום תרמי | צילום רובוטי- PROVIEW

בדיקת צנרת

בדיקת צנרת

ישנם מקרים שהם ממש אינם נעימים לאף אחד מאיתנו, כאשר מדובר על רטיבות בקירות, סימנים ברצפה שמראים על נזילת מים ועוד. על מנת להימנע ממקים לא נעימים אלה אשר עשויים בגלל הזנחה ללא אשמתכם, כי לא היו סימני רטיבות בבית, להגיע לתיקון שיעלה לא מעט. על מנת למנוע תרופה למכה, יש לבצע בדיקת צנרת, אחת לשנתיים לפחות, על מנת שתדעו מה המצב הנתון של הצנרת בביתכם. אם יתגלה סדק קטן, ניתן יהיה לטפל בו בזמן. יש לדעת, כי בדיקת צנרת, נעשית באמצעות מצלמה תרמית שחודרת את הקיר באמצעות קרני אינפרה אדום ומצלמת את כל הצנרת באזורים השונים בבית או בדירה. יש אנשים שכבר יכולים לבדוק אם הם חושדים כי ישנה נזילה בצנרת המים. הם יסגרו את כל הברזים וייגשו לשעון המים, בכדי לבדוק אם הוא עדיין מסתובב. אנשים שיש להם ביטוח מבנה, יוכלו להיעזר עם חברות הביטוח, כאשר הם חושדים כי קיימת נזילת מים. מדובר על השתתפות עצמית גם בעלות של בדיקת צנרת.

 

אם מדובר על נזילה, יש לאשר אותה ולבדוק מה מקורה, באמצעות בדיקת צנרת המים. לפעמים גם פסולת בטון ושאר חומרי בניה, יכולים לגרום לבעיות בצנרת המים, או הבלאי של צנרת ישנה. חברת אינסטלציה, עם צוות מיומן, יכולים לבצע בדיקת צנרת ותיקונה. כאשר מדובר בבתים או מבנים ישנים מאוד, הבעיה היא שהצנרת הישנה יכולה להיות סדוקה לחלוטין או מראה סימני חלודה, היות והצנרת הייתה עשויה פעם מברזל. במקרה כזה, יש להחליף אותה לחדשה. כאשר יש להחליף צינור אחד או שניים, ניתן יהיה לבצע את ההחלפה באמצעות מינימום נזק ולכן, באמצעות ציוד משוכלל ושיטות חדישות  בעלי הדירות או הבתים לא יחוו את הבעיה של קירות שבורים, שיפוצים, אבק ואי נוחות באורח החיים של הבית.

 

נזילת מים היא מקור להתיישנות וסכנה לכל מבנה

זו עובדה ידועה, כי מים גורמים לנזקים חמורים, הן בקירות והן ביסודות של הבית, היות והם נוטים לנזול כלפי מטה. זו הבעיה העיקרית וכן, גם בעיות בריאותיות כגון קשיים ומחלות בדרכי הנשימה שנגרמים בגלל עובש כתוצאה של רטיבות. יש לבצע בדיקת צנרת, ברגע שאתם סבורים כי ישנה נזילת מים, אם בגלל חשבון מים מנופח או בגלל ריח או קילוף בטיח או בצבע של הקירות. לעיתים יש לשבור אריחים או להסיר כמה רצפות, במידה וכאשר מתבצעת בדיקת צנרת, הבדיקה מראה כי הנזילה נובעת מהצנרת שנמצאת תחת הרצפות. יש לתחזק נכון את הבית, על מנת לא לגרום נזקים שהעלות שלהם תהיה גבוהה. תחזוקה נכונה תמנע בעיות של נזילות בצנרת כאשר תופסים אותן בזמן.

 

השיטות של בדיקת צנרת הן שונות והטכנולוגיה רק מתקדמת. השיטות הן בדיקת צנרת באמצעות מצלמות תרמיות, סיבים אופטיים ועוד. כל חברת אינסטלציה וותיקה ומוכרת, מחזיקה בציוד יקר הכולל גם ציוד טכנולוגי של בדיקת צנרת ושיטות שונות באמצעות מכשור חדיש להחדרת צנרת חדשה ששיטה זו מטרתה היא לא לגרום לנזק. אנשים רבים שמעוניינים לרכוש בית או דירה, אם מיד ראשונה ובמיוחד כאשר מדובר על נכס מיד שנייה, יבצעו בדיקת צנרת. בדיקה זו יעילה, במיוחד על מנת להעריך נכון את מצבו התקני של הבית ולפעמים בבדיקה, הלקוחות שמעוניינים לרכוש את הבית או הדירה, יוותרו על הרעיון אם התשתית ישנה מאוד ויש בלאי מואץ של צנרת שיוביל רק לצרות.

 

גילוי מהיר של נזילות בצנרת וחיסכון בזמן ובכסף

זו המטרה והיתרונות הרבים הן לבעלי בתים ודירות והן לחברות אינסטלציה, אשר אינם צריכים לבזבז שעות ארוכות או יום שלם, על מנת לבצע בדיקת צנרת שתוביל למציאת התקלה ולתיקונה. היום, גם בדיקת צנרת וגם תיקון הצנרת נעשים בשיטות חדשניות ויעילות,מה שחוסך הרבה זמן וכסף. מיותר לציין, כי כאשר יש לשבור קירות ולמצוא את התקלה בשיטה הישנה שהייתה נהוגה לפני 20 שנה, הבית היה מלא פסולת בניה ואבק, קשה להתנהל באופן כזה וכן, ההוצאה הייתה כפולה ומכופלת  בגלל התיקון של הקירות, האריחים או הרצפות. היום הפעולה נעשית ממש כמו פעולה כירורגית, תוך מטרה לא לגרום נזק על מנת להשיב את המצב לתקינות של צנרת המים. הבעיה הדולה ביותר בבית היא נזילת מים, היות וללא מים או חשמל, אף בית או  דירה יכולים להתנהל. זו הסיבה כי שירות אינסטלציה הוא השירות החיוני ביותר ולכן, תמיד מומלץ שיהיה לכם טלפון של חברת אינסטלציה מקצועית וותיקה באזורכם.

 

הבדיקה של תשתית או בדיקת צנרת המים, נעשית באופן ממוקד ומהיר. אם נמצאה התקלה באמצעות בדיקת צנרת, בקשו הצעת מחיר מחברת האינסטלציה, כך שתוכלו והשוות אותה מול עוד שתי חברות אינסטלציה. היום, ניתן גם באתרי השוואות מחירים ואתרים של בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה, לבדוק את המחירים של תקלות שוהות בצנרת המים. ניתן יהיה לבדוק באמצעות בדיקת צנרת אם קיים עיוות בצנרת או אם ישנם גורמים שמפריעים למים לזרום כגון ברגים, חומרי בניין שנתקעו ועוד.אפשרות נוספת היא בדיקת צנרת מים באמצעות מצלמת דחיפה, במיוחד אם אין ברירה אחרת לביצוע בדיקת צנרת. מדובר על צנרת תת קרקעית הנמצאת בחצר הבית. אלה הן מצלמות ווידיאו שהן מדויקות וניתן יהיה לראות באמצעותן כל דבר. גורמים נוספים כגון שורשי עצים שחדרו וסדקו את צנרת המים, יכולים להיבדק וניתן לבצע חיתוך שורשים באמצעות מכשור מיוחד שמחובר למצלמות הדחיפה.

 

בדיקת צנרת עם ציוד משוכלל זו מלאכה למקצוענים

יש לציין כי בדיקת צנרת היא מלאכה רק למקצוענים בתחום האינסטלציה. זו הסיבה כי יש לבחור בחברת אינסטלציה מוכרת, אשר שי עליה המלצות של לקוחות שאתם מכירים. כל חברת אינסטלציה אשר מכבדת את עצמה, תחזיק בציוד משוכלל אם  למטרת בדיקת צנרת וכן לתיקונה.  כלים מודרניים בטכנולוגיה חדישה, מאפשרים למומחים בתחום האינסטלציה, לבצע בדיקת צנרת מדויקת שתוביל לאיתור הבעיה. יש לבצע במקרים שונים גם בדיקה באמצעות סיב אופטי המוחדר לצנרת. למשל לבדיקה של צנרת העוברת בקירות הבית או תחת הרצפות. בכל בדיקה יוצא דו"ח מפורט שתוכלו לראות בעצמכם את התקלות שרשומות. בדיקות אלה הן אמינות במיוחד ולכם אין חשש כי מישהו מנסה לרמות אתכם.

 

לרוב כאשר מבצעים בדיקת צנרת, המטרה היא לגלות סתימות, צנרת שבורה ועוד. רק באמצעות ציוד חדשני, אשר נמצא ברשותן של חברות אינסטלציה, ניתן יהיה לבצע בדיקה זו ולגלות באופן מדויק את התקלה. הרבה נזילות הן סמויות וזו הסיבה, כי יש למצוא את הבעיה באמצעות מכשור מקצועי ואנשי מקצוע בתחום האינסטלציה העוסקים שנים בכך. גם בצנרת ביוב, ישנן מצלמות מיוחדות שמוחדרות למערכת הביוב והן מחוברות למחשב נייד ששם נמצא איש מקצוע מיומן שיכול לעקוב אחר המצלמה המצלמת בווידיאו את כל הנעשה במערכת הביוב. יש להזמין חברת אינסטלציה קרוב לאזור מגוריכם, מה שיקצר הן את זמן ההגעה והן את העלות הכספית. שימו לב כי לחברת האינסטלציה, קיים ציוד משוכלל של  בדיקת צנרת ושיטות מתקדמות לתיקון התקלה ללא הרס. בקשו אחריו על התיקון וקבלה, כך שאם חלילה תהיה תקלה נוספת תמיד תוכלו לקרוא שוב לחברה שהזמנתם לביצוע בדיקת הצנרת ותיקונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com