PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 איתור נזילות | צילום קווי ביוב | צילום תרמי | צילום רובוטי- PROVIEW

נזילות בגג

כמה עולה צילום קו ביוב

נזילות בגג

אחת מהבעיות הכי בולטות בחורף היא נזילות בגג.  זה קורה רק בימי החורף בגלל הגשמים שיורדים. זו הסיבה שיש לבדוק את הגג לפני בוא החורף והכוונה כמובן היא בסוף עונת הקיץ.  במקרים רבים, איטום לא נכון או כשל באיטום, הם הגורמים של נזילות בגג. גם חוסר שיפוע בגג, יכול להוות את מקור הבעיה של נזילות בגג. חברות אינסטלציה, יבדקו את הגג, על מנת לזהות מהיכן הנזילה, באמצעות מכשור משוכלל. למשל מצלמה תרמית יכולה לאתר בדיוקה רב את מקור הנזילה בגג. לפני שתזמינו מאתר נזילות בגג, שימו לב, כי מדובר באדם מקצועי או בחברת אינסטלציה וותיקה בעלת צוות מיומן והסמכות מתאימות. אם יש לכם המלצות מה טוב, היות ובזכות המלצות של מי שכבר התנסה בשירות של בעל מקצוע, תוכלו לקבל אינדיקציה נכונה יותר.

 

תיקונים בגג זה לא משהו נדיר בימינו. ישנם בתים גם חדשים וגם ישנים וקומות הגבוהות ביותר בבניין מגורים, אשר עשויים לסבול מנזילות בגג. למשל באמצעות חברת איתור נזילות ניתן לראות את הכשלים והסיבה של נזילות בגג. לפעמים סימני המים, אינם יכולים להעיד על המקור של נזילות בגג ולכן, מומלץ רק באמצעות מכשור מקצועי, למצוא את מקור הנזילה. גם בעלי גגות מרוצפים, יכולים לסבול מתופעת נזילות בגג. בתים ישנים סובלים מבעיות של נזילות בגג באופן מיוחד ויש לבדוק בכל פעם לפני בוא עונת החורף את הגג. אם מדובר בחידוש של איטום הגג, מומלץ לבצע זאת בקיץ שעדיין לא יורדים גשמים היות ובחורף מאוד קשה לבצע איטום מקצועי והסיבות לכך הן די ברורות.

 

סימנים של נזילות בגג

סימנים של צבע מתקלף, סימני עובש בתקרה, סדקים באזור של התקרה, יכולים להעיד כי יש לכם בעיית נזילות בגג. אין זה משנה אם מדובר בגג רעפים, גג מרוצף, גג סגור או גג פתוח, במידה ואתם חושדים או שגיליתם סימנים מדאיגים שיכולים להעיד על נזילות בגג, אל תהסס והזמינו איתור נזילות בגג, באמצעות חברת אינסטלציה וותיקה, כזאת שיש לה שם ומוניטין. למשל כאשר מדובר על גגות רעפים, ייתכן והבעיה של נזילות בגג, עשויות לנבוע מרעפים שבורים או שהרעפים כבר איבדו את כושר האיטום שלהם. כאשר הרעפים חשופים שנים לקרני השמש, הרעפים עשויים להישחק וכן חומר האיטום שנמצא על הרעפים עצמם.

 

ברד שיורד, נפילת חפצים, ה גורמים ידועים של נזילות בגג רעפים. גם תזוזות של אדמה באזורים שבהם קיימת אדמה שהיא אינה יציבה, יכולים לגרום לנזילות בגג. על מנת לדעת היכן הליקוי בגג יש להזמין חברת אינסטלציה אשר מתמחה עם איתור נזילות בגג. גם במקרים שיש מים כלואים, אפשר לבדוק באמצעות המצלמה התרמית היכן מסתתרים המים ומאיפה הם נובעים. כאשר ישנה בדיקה מדויקת, ניתן יהיה להראות אותה למתקני גגות או אוטמים מקצועיים המומחים עם איטום גגות. התיקון יתבצע, כאשר צוות של איטום גגות, יזהה את חומר האיטום הקודם ויתאים את סוג האיטום שיתאים לגג ביתכם. למשל יריעות ביטומניות הן היעילות ביותר ויש עליהן אחריות של 10 שנים, אבל הן עשויות להתאים לאיטום קודם של יריעות ביט ומניות או זיפות. 

הכינו את ביתכם לחורף

חורף עשוי להוות עונה רומנטית, כאשר אתם חושבים על ספל תה חם, ליד התנור עם בני המשפחה. טיפות הגשם שדופקות על חלונכם הרעש המרגיע שלהם, יכולים להקנות אווירה נעימה אבל, האם אתם בטוחים שאין נזילות בגג? זו הסיבה כי יש להכין את הגג לקראת החורף. אל תסמכו על טיפולים קוסמטיים, כאשר אתם מגלים סימנים של טיח או צבע שמתקלף. על מנת למנוע את חדירת מי הגשמים, הזמינו איתור נזילות בגג.האינדיקציה הנכונה ביותר היא, האם בחורף האחרון קירות הבית נשארו יבשים? האם אין סימני עובש או קילופים של טיח וצבע שעשויים בהחלט להדאיג?. אם החורף האחרון עבר בשלום, אולי תוכלו להיות רגועים יותר.

 

מי גשמים חודרים בקלות מגג שהאיטום שלו אינו מקצועי או שיש להחליף איטום חדש, או שהרעפים בגג שבורים. על מנת לבצע תחזוקה נכונה בביתכם, יש לבדוק בכל סוף עונת הקיץ את הגג. בדיקה זו תהיה בעלות זניחה, בהשוואה לנזקים חמורים יותר אשר יכולים להיגרם כתוצאה של הזנחה או תשומת לב. הטיפ החשוב והיעיל ביותר הוא לא לחכות לרגע האחרון עד בוא הגשם, משום שתהיה בעיה לתקן את הגג בעונה זו. חברות איטום ותיקון גגות, עובדות עם חומרי איטום שונים הכלולים חומרים שהם נוזלים ודבקים שונים, כך שכאשר יורד גשם, חומרים אלה לא יעילים.

 

אל תגרמו נזקים למבנה ולתכולה שבו באמצעות הזנחה של נזילה בגג

יש נשילות בגג שאנשים מעלימים מהן עין. אל תדחו את התיקון. בעיה זו, עשויה לפגום באיכות חייכם, אם מבחינת בעיות בריאות כגון בעיות בדרכי הנשימה כתוצאה מעובש, נבגים ובקטריות, או אם נזק לתכולה שלכם ואפילו קצר, כאשר המים יורדים לכיוון של קווי החשמל. אם חשדתם בנזילות בגג, אל תתמהמהו, פשוט הזמינו מיד חברת איתור נזילות בגג, ארש תבדוק בדיוק רב ותגלה את איתור הנזילה ותמליץ לכם על תיקון ממוקד של הבעיה. על מנת לא להיכנס להוצאות מיותרות, יש לבדוק בכל שנתיים בערך את האיטום והבעיות שעשויות לגרום למצב של נזילות בגג.

 

תיקון גגות או ביצוע איטום בגג,זה כבר לא  עניין של מותרות. שמירת המבנה מפני נזקי מים היא בגדר חובה. מים חודרים לכל מקום וגורמים נזק רב למבנה ולבני האדם עצמם. השלב הראשון הוא איתור נזילות בגג באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. יש לציין כי איתור של נזילות בגג, שונה מאשר איתור נזילות כתוצאה מנזקי צנרת. שימו לב, כי בתום הבדיקה, יונפק דו"ח להמלצה של התיקון הנכון. תוכלו להבטיח, כי ביתכם יהיה יבש ומוגן בימי החורף, יש לתחזק אותו נכון ולבצע את הבדיקות הדרושות, במיוחד, כאשר מדובר על נזילות בגג..השקעה באיטום איכותי, בדיקת המרזבים הם חשובים לשמירה על המבנה.

 

המניעה מנזילה בגג חשובה בחיסכון בהוצאות ושמירה על המבנה

מניעה של נזקים במבנה כגון נזילות בגג, תמנע גם הוצאות גבוהות יש לבצע בחירה של בעלי מקצוע איכותיים חשובה לא פחות,  כאשר יש לתקן את הגג בגלל נזילת מי גשמים. ישנם מגוון רב של נזקים בגלל איטום לקוי אשר כוללים נזילות בגלל גשם, פיצוץ בגלל צנרת מים אשר עוברת בתוך המבנה ליד הגג. גם פיצוץ של דוד שמש שמותקן בגג, יכול לגרום למים לחלחל אל תוך המבנה, במיוחד, כאשר האיטום לא בוצע באופן מקצועי. איטום יכול להתבצע בעזרת זפת, יריעות ביטומניות וחומרי איטום נוספים שיש להתאים בהתאם לאיטום האחרון שבוצע לו, כאשר מדובר על אותם חומרי איטום. חברות אינסטלציה, אשר מבצעות איתור נזילות בגג, כאשר הבדיקה מראה שהבעיה היא באיטום או ברעפים של הגג, יפנו אתכם לחברות איטום ותיקון גגות וותיקות ומקצועיות.  לא תמיד יש צורך באיטום מלא, זה מה שגורם לנו לחוש שהשד אינו נורא כל כך, היות ואיטום נקודתי יעלה פחות וניתן לפתור בעיה זו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com