PROVIEW Leaks detection

Call now: 072-393-6644

 איתור נזילות | צילום קווי ביוב | צילום תרמי | צילום רובוטי- PROVIEW

גלאי תרמי

גלאי תרמי

אם תזמינו חברת אינסטלציה לביתכם, בגלל שיש לכם חדש לנזילה בבית, הצוות של החברה, לבטח ישתמש עם גלאי תרמי או בשם נפוץ יותר  מצלמה תרמית. זוהי מצלמה הפועלת על אינפרה אדום ויכולה לסרוק את הקיר, כאשר ההבדל בצבעים של המים נמצא על צג המסך. היכן שישנן גוונים כחולים, משם הנזילה ואז ניתן יהיה להבין מה התיקון הדרוש ומהיכן הנזילה. בתחום הבניה, השימוש עם גלאי תרמי, הוא נפוץ. מהנדסי בניין משתמשים עם גלאי תרמי, על מנת למצוא פגמים בבניה ובתשתית המים. שימוש עם גלאי תרמי, חוסך זמן וכסף רב, היות וניתן למצוא את מקור הנזילה ולהימנע מעיכובים שונים בגלל ליקוי באיתור שלא עשה באמצעות גלאי תרמי משוכלל.

 

גלאי תרמי, מתאים לשימוש, כאשר ישנו קושי באיתור הנזילה. המצלמה התרמית, סורקת בדיוק רב את הקירות ושם ניתן יהיה לראות אם הבעיה היא בגלל צינור פגום או יותר שיש להחליף. גלאי תרמי, שימש בהתחלה לזיהוי של מכבי האש. בגלל השימוש באינפרה אדום, ניתן יהיה לגלות את האש. גם לזיהוי עומס על מערכת חשמל משתמשים עם גלאי תרמי. ניתן להשתמש עם גלאי תרמי בקירות ובריצוף לאיתור נזילות הנובעות ממערכת של צנרת המים. מבחינת היתרון הרב, שימוש עם גלאי תרמי, מונע חציבה מוגברת בקירות הבית, מה שיהווה הרס רב ואי נוחות וכן, הוצאה כספית גדולה.

 

כיצד פועל גלאי תרמי?

מי שלא יאתר את הנזילה בזמן, ימצא עצמו נכנס לבעיה הרבה יותר מורכבת.  כשאר מזמינים חברת אינסטלציה, כאשר היא מגיעה עם מכשור משוכלל כגון גלאי תרמי, הגלאי פועל גם באמצעות חיישנים. חיישן אחד, יש להציב בתחילת הצנרת והשני יוצב בסוף הצנרת. החיישנים הללו, למעשה אוספים נתונים. נתונים אלה חשובים, היות והם מעידים על מספר נקודות המים הקיימים במבנה וכן, בהצלבת הנתונים אפשר יהיה לגלות את הנזילה עצמה ולפתור אותה באמצעות תיקון הולם שיתבצע באמצעות ידיים מקצועיות. קיים שימוש גם בגלאי רטיבות, כאשר צוות מקצועי של חברת האינסטלציה, משתמש גם בו לגילוי מדויק מאוד של הנזילה.

 

החדשות המשמחות הן שאין צורך לשבור קירות על מנת למצוא את מקור הנזילה. כאשר הגילוי הוא מדויק, אין בעיה לתקן מבלי לגרום לנזק רב של הקירות לעלויות הגבוהות כתוצאה מכך. תמונת מצב של מה שנעשה בתוך הקירות, נעשית ע"י גלאי תרמי. גם הניסיון של חברת האינסטלציה חשובה ולכן, חברות וותיקות אשר מחזיקות בצוות מקצועי שעובד שנים רבות בתחום, יכול להעיד על מקצועיות של החברה.  גלאי תרמי מגלה נזילות בקירות וברצפות. ישנם מקומות שגלאי זה אינו יכול לגלות נזילה כמו תחת לפני הקרקע או נזילות בביוב ששם יש להשתמש עם מצלמה רובוטית.

 

אל תדחו את בדיקת הנזילה ותיקונה

חשוב מאוד לא לדחות את הזמנת חברת האינסטלציה, כאשר אתם חושדים כי קיימת נזילה בביתכם. הסיבה היא הנזק העצום שעשוי להיגרם בגלל מים שחודרים למבנה ויורדים מכוח הכבידה ליסודות המבנה, מה שעשוי לערער אותו ולהוות סכנה לדיירים. כאשר אנו מנהלים אורח חיים צפוף, אין אנו חושבים או מוטרדים מה קורה לנו מאחורי הקירות, תחת הרצפות או במערכת הביוב, עד שישנה בעיה שמפריעה לנו להתנהל ללא מים. זו הסיבה כי יש  לבדוק גם אם אין בעיה, כל שנתיים את הצנרת, בעזרת גלאי תרמי. היתרונות של גלאי תרמי הם שניתן לאפשר פעולה שאינה מסורבלת על מנת להגיע למקומות הקשים ששם ישנה הנזילה. לאחר שגלאי תרמי ביצע את הבדיקה, האינסטלטור או צוות האינסטלציה, יוכלו לפתור את הבעיה. ישנם המון מכשירים מקצועיים לתיקון נזילות, מה שיגרום לייבוש הרטיבות ותיקונה. ישנם צינורות ואקום ששואבים את המם וכן, החלפת הצנרת בשיטה יעילה מבלי שייגרם נזק א הרס מיותר.

 

לא עוד שבירת קירות ונזק לשכנים

זו הסיבה כי היום וכבר שנים רבות קיים מכשיר הנקרא גלאי תרמי. כך תהיו בטוחים כי החציבה בקיר לפתרון הבעיה, לא תגרום נזק לא לכם ולא לשכנים. פעם השיטה הייתה שונה והיה צורך לחצוב הרבה בקירות הבית, מה שגרם לנזק גם לקיר של השכן הצמוד לכם. גם כאשר מבצעים בדק בית, לפני כניסה לנכס אם מיד ראשונה א אם מיד שנייה, משתמשים עם גלאי תרמי. חברות בדק בית כאשר מוציאות דו"ח של הגלאי התרמי, דו"ח זה יהיה קביל גם בתביעה נגד הקבלן בביהמ"ש. ניתן להעריך את גובה התשלום על התיקון, כאשר באמצעות בדיקה עם גלאי תרמי ניתן יהיה להבין איזה תיקון יש לבצע.

 

יש לדעת, כי גלאי תרמי טוב גם לגילוי של נזילות שמגיעות למשקופים של חלונות או בקירות חיצוניים. ההצטברות יכולה לגרום לטחב ועובש, מה שכאמור יסכן את בריאותם של דיירי הבעת. גם גלאי תרמי, יוכל לגלות נזילה של מים המגיע מהקירות החיצונים של המבנה, במרתפים, חניות תת קרקעיות ועוד. שמו הטוב של גלאי תרמי, הולך לפניו. ואנשים רבים כבר יודעים שנים על קיומו ומתעקשים שכל חברת אינסטלציה שהם מזמינים לאיתור נזילות, תבצע בדיקה באמצעות מכשיר חיוני ומשוכלל זה. יש לציין, כי גלאי תרמי מתאים לצילום של סנטימטרים בודדים בלבד ולכן העומק מוגבל.

 

שימוש עם מכשור אחר לגילוי נזילות תת קרקעיות

היום ישנם מכשירים משוכללים ומקצועיים נוספים, לגילוי של נזילות מים אשר נובעות בגלל צנרת תת קרקעית או בעיות בביוב.. על מנת להגיע לעומק, יש להשתמש עם מכשור אחר לגילוי נזילת או בעיות בצנרת התת קרקעית, או באמצעות גז כאשר ישנם חיישני גז שבודקים איזה צינור סדוק, כאשר משם הנזילה. גלאי תרמי, גורם לכך שיהיה חיסכון בעבודה ולכלוך ועלויות כספיות, רק בגלל הדיוק הרב של הבדיקה עצמה, כאשר השלב השני יהיה התיקון.  גם שימוש עם מכשיר זה שהוא גלאי תרמי, יש לבצע רק מי שמומחה באינסטלציה ועבר הכשרה על שימוש עם מכשירים משוכללים לגילוי נזילות.

 

איתור נזילות באופן איכותי יעניק פתרון מושלם למי שיש בביתו או בדירתו נזילת מים. יש להתאים את המכשור הנכון לסוגי הנזילות השונים, כך שניתן יהיה לעלות באופן מיטבי על הבעיה.למעשה שימוש עם גלאי נזילות, יכול לחסוך הרבה עוגמת נפש וכן, אובדן מיותר של כסף וזמן. בכדי שניתן יהיה ליהנות מיתרונותיו של גלאי נזילות, יש לבצע בדיקות של צנרת המים על בסיס קבוע למשל בכל שנה- שנתיים. אנשים רבים מודעים לטכנולוגיה המתקדמת של גילוי נזילות ולכן, הם גם יודעים מה החשיבות של תחזוקה נכונה באמצעות ביצוע בדיקת נזילות מים באמצעו גלאי תרמי. מומלץ לפנות לחברות אינסטלציה וותיקות ומוכרות בשוק, אשר שמן והמוניטין שלהן הולך לפניהן וכן רמת האמינות. יש להזמין חברת אינסטלציה וותיקה המשרתת את לקוחותיה באזור בו אתם גרים.  כאשר צוות מקצועי של חברת אינסטלציה יגיע אליכם בכדי לבצע איתור נזילות, הוא יבדוק את האפשרויות של הנזילה, אך כמובן שיתחיל את האיתור עם גלאי תרמי ואם הכול כשורה הוא ימשיך את הבדיקה באמצעות מכשור מתאים, עד שיעלה על התקלה האמיתית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרטי התקשרות

טלפון:
072-393-6644

דוא"ל:
Israelproview@gmail.com